Moda i Styl

ciekawe i unikalne wpisy

W jaki sposób działa centrum zaopatrzenia medycznego

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą towarów oferowanych przez hurtownie medyczne są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, które obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i sprzętu dla medycyny zaopatruje także laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, jakich towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne zaopatrują także centra fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i asortyment stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż osiem tysięcy towarów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych firm, do których należy m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty krajowe, producenci następujących produktów na przykład Zhermapol czy Chema.

Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to jedynie niewielka część wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Polecamy

http://sklep.cezal.com.pl

Ciekawe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.