Moda i Styl

ciekawe i unikalne wpisy

Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe problemy kobiet

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować kształt miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy oraz wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera polecany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie naszego narządu.

Efektem może być odzyskanie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.

Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Masz problem z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Ciekawe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.